LETS 4 RENK OYUN HAMURU460 GR NORMAL RENKLER/L8440


  • İlk Basım Tarihi: 01.08.2023
  • Etiket Fiyatı: 59,88

Ürün Açıklaması

4 Renk Oyun Hamuru

Kod: L4440

• 4 adet 115 g. oyun hamuru (460 g.)

Oyun Hamurlarımızı İnsan Sağlığını Korumak Maksadıyla Buğday Unundan Üretiyoruz.

Paket İle Birlikte Tüm Bileşenler Ve Hamur Test Edilmiş Olup İnsan Sağlığına Zararı Olabilecek Kimyasal Maddelere Karşı Gerekli Tedbirler Alınmıştır.

İçindekiler: (Toplam 4 Parça)

 

Oyun hamurlarımızı sağlığınız için buğday unundan üretiyoruz. Ambalaj ve içindeki diğer bütün ürünler sağlık testlerinden geçmektedir. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek kimyasallara karşı gerekli önlemler alınmıştır.

Kullanım: Eğer oyun hamuru açıkta bırakılırsa, hava sıcaklığı ve neme bağlı olarak 3-4 saatte kuruyabilir. Oyun hamuruyla oynadıktan sonra, kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Oyun hamuru bu şekilde saklanırsa haftalarca kullanılabilir. Oyun hamuru dışarıda bırakılırsa, sadece dış yüzeyi kurumaya başlayacaktır. Bu durumda bir kaç damla su damlatınız veya ıslak bezle hamurunuzu sarınız.

Temizleme: Sert yüzeylerden temizlemek için, ıslak bezle ovalayınız. Sıcak su kullanmayınız. Tekstil ve halı gibi yüzeylerden temizlemek için, oyun hamurunuzun kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra sert fırça yardımıyla temizleyiniz ve gerekirse deterjanlı ılık suyla silerek fırçalayınız.

 
Tarih Başlık Yazar Mecra Kaynak Detay