Korkunç Güzel İnternet - Çocuktan Al Bilgiyi


  • Dizi : Çocuktan Al Bilgiyi
  • İlk Basım Tarihi : 01.10.2019
  • Sayfa Sayısı : 152
  • Etiket Fiyatı : 17,50 ₺
  • ISBN : 978-605-08-3161-0

Merhaba  arkadaşlar, ben Emre.
Emre’nin Oyun Günlüğü vloguma hoşgeldiniz! Bu vlogda dijital oyunlar hakkında ipuçları, bağımlı olmadan keyif almanın yolları, internette güvenle sörf yapmanın taktikleri ve dijital dünyayı keşfetmenin güzelliklerini bulacaksınız. Baktınız minik hatalarınız oldu, onun da çözümü bu vlogda. B4N!

Merhaba arkadaşlar, ben Tuğçe.
Tuğçe ile Renkli Günler vloguma bir göz atmak ister misiniz? Sosyal medyada tehlikelere dalmadan paylaşım yapmanın, online LEET yani cool takılmanın, kızların neden selfie bağımlısı olduğunun, en güzel paylaşımların nasıl yapıldığının püf noktalarını göreceksiniz. Ayrıca kendi dijital dünyamızı nasıl eğlenceli ve güvenli kılarız, onu da anlatacağım. Şimdilik bayyy!

Korkunç Güzel İnternet’te, çocukların bakış açısıyla internet kullanımının keyifli taraflarına, faydalarına şahitlik edecek ve aşırıya kaçıldığında nelere sebebiyet verebileceğini okuyacaksınız. Çocukların kendi kendilerine sınırları keşfettiği eğlenceli bir gençlik kitabı!

Tarih Başlık Yazar Mecra Kaynak Detay
20.04.2020 Kitap Önerisi: Korkunç Güzel İnternet Dijital Dijital Medya ve Çocuk Habere Git
10.01.2020 Şeniz Baş ile kitapları ve yazarlık üzerine konuştuk Dijital En Son Haber Habere Git
05.12.2019 “Korkunç Güzel İnternet” üzerine | Uzm. Klinik Psikolog Büşra Tarçalır Erol Dijital Edebiyat Haber Habere Git