Cehennem Çiçekleri


  • Dizi : Roman
  • İlk Basım Tarihi : 01.04.2019
  • Sayfa Sayısı : 360
  • Ebat : 13,5x21
  • Etiket Fiyatı : 35,00 ₺
  • ISBN : 978-975-2468-67-2
“Kendini tehdit altında hissettiği için öldüren bir hayvanın katil olduğunu söyleyebilir misiniz?” 

Ilaria Tuti'nin ilk haftada 3 baskı yapan, 70.000'den fazla satarak çoksatanlar listesine giren kitabı Cehennem Çicekleri, 14 dile çevrildikten sonra şimdi  Türkçede!
 
İtalyan Alplerinin ortasında, yaşlı ormanın içinde gözleri oyulmuş bir ceset bulunur. Korkunç cinayetler serisinin ilki gibi görünür. Acaba bir sonraki cinayet ne zaman işlenecektir? Ya da işlenecek midir?
 
Başkomiser Teresa Battaglia, altmışlarının ortasında, adli profil oluşturma konusunda hayli başarılı bir dedektiftir. Yıllar boyunca verdiği mücadeleler sonunda ekibindeki herkesin sarsılmaz saygısını kazanmıştır. Fakat bir gün ekibe yeni katılan genç dedektife güvenip güvenemeyeceğini kestiremez. Daha da kötüsü kendisine güvenebilecek midir? Hastalığı onu her an yarı yolda bırakabilir ve Teresa bu korkuyla hastalığına yenik düşmeden önce davayı çözmelidir. Peki hiç varolmamış birini bulmak için ne yapması gerekir? Aradığı kişi gerçekten bir katil midir?

Bir polisiye romanı olmasına rağmen okura insan olmak, çocuk kalmak ve saflık üzerine düşündüren, aynı zamanda akıcı bir kurguyla kimsenin elinden bırakamayacağı bir kitap!

"Ilaria Tuti'nin çıkış romanı bir gerilim-polisiye ama bunun yolu ölümden ve gizemden geçmiyor; tam olarak hayatın içinden geçiyor." -Vanity Fair
 
 
 
Tarih Başlık Yazar Mecra Kaynak Detay
11.07.2019 Çevirmenin Çemberi: Cehennem Çiçekleri Kadir Güven Dijital Edebiyat Haber Habere Git
28.05.2019 Katil olmak için gerekenler Kadir Güven Dijital Star Kitap Eki Habere Git
24.04.2019 Ilaria Tuti’den duygularımıza ince bir dokunuş: Cehennem Çiçekleri Osman Palabıyık Dijital Ne Okuyorum Habere Git
08.04.2019 Ilaria Tuti’nin Çoksatan Polisiyesi “Cehennem Çiçekleri” Türkçede Kadir Güven Dergi 221B Habere Git